PepperMiLL

PepperMiLL, Ankara tabanlı bir restorant zinciri. Emek, Cepa ve Çayyolu'nda olmak üzere 3 tane şubeleri var.

Emek'tekinde bir kaç kez ve bir kez de Çayyolu'ndaki olmak üzere çeşitli kereler yemek yedim burada. Açıkçası, çok memnum kalmamıştım. Restorantların dizaynı biraz "kokoş" gelmiş ve yemek-fiyat dengesi açısından pek memnun kalmamıştım. Üstelik, kullanılan malzemeler -özellikle etler- pek güzel değildi açıkçası...
Pek de iyi olmayan bu izlenimlerime karşın geçen günlerde bir arkadaşımla kahvaltı için Emek'teki PepperMiLL'e gittik ve iki kişilik kahvaltı tabağı sipariş ettik.

Standart bir Türk usulü kahvaltı tabağı geldi... Ne eksik, ne fazla. Sadece yumurta yoktu. Onu da ekstra bir omlet sipariş ederek hallettik. Gelenler arasında özellikle güzel diye vurgulayacağım bir şey yoktu açıkçası. Kavrulmuş cevizler hariç! Bunlar gerçekten de oldukça lezzetliydi.

İlgilenenler için son bir not olarak, kahvaltı menüsü pazarları saat 09:00 ile 14:00 arasında; pazar dışındaki günlerde ise  09:00 ile 12:00 arasında sunuluyormuş.

Pek bir değişiklik ya da ekstra lezzet sunmamakla beraber standart bir servis ile normal bir kahvaltı yapmak istiyoranız PepperMiLL'i düşünebilirsiniz. Ama, bana kalırsa tıpkı yemeklerde yaşadığım gibi kahvaltı açısından da fiyat-kalite olarak şiddetle önerilecek bir yer değil...

Emek PepperMiLL
4. Cad No: 159 Emek / ANKARA
0 312 222 9 933

Çayyolu PepperMiLL
Tansaş Plaza No:179 Çayyolu / ANKARA
0 312 241 7 373

Ankara Mahpusu
'nun notu: 5/10

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !